Ajujaht alustab 15. juubelihooaega!

Ajujaht alustab 15. juubelihooaega!

Ajujaht on Eesti tuntuim iduettevõtete kiirendi, kus saad enda äriidee ja tiimi professionaalide käe all proovile panna. Kandideeri enne 8. maid ja anna endale võimalus!

Kui eelnevatel aastatel otsiti Ajujahis seda parimat, maailma muutvat ideed, siis sel korral on kandideerima oodatud eelkõige juba toimivad meeskonnad ja algfaasis iduettevõtted, kes vajaksid lisatõuget, et jõuda oma äriga järgmisele tasemele. 

“Ajujaht on läbi aastate küpsenud tasemele, kus enam ei ole tegemist pelgalt äriideede konkursiga. Kiirendiprogrammis osalevad tõsiste plaanidega varase faasi idufirmad, kellel on olemas esimene versioon oma tootest ja/või teenusest ning soov jõuda investorite ja välisturgudeni. Just viimasest lähtuvalt oleme kogu programmi ümber kujundanud, et osalejatel aidata nende ambitsioone võimalikult kiiresti saavutada. Idufirma ilma Ajujahita on nagu ükssarvik ilma sarveta,” sõnab CIVITTA Partner ja Ajujahi programmijuht Harri Tallinn.  

Kõik konkursile valitud tiimid läbivad täiemahulise kiirendiprogrammi, mille lõppeesmärk on aidata võimalikult paljud investorivalmiduse ja skaleeritava ärini. Muuhulgas pakutakse tuge esimeste klientide leidmisel, eksporditurgudele sisenemisel ja kapitali kaasamisel. Ajujahti on tänavu kaasatud rekordarv mentoreid ja koolitajaid, kes jagavad tiimidele praktilisi nõuandeid kogu programmi vältel ning televooru sisenenud tiimid lennutatakse missioonile välisriiki, et testida oma äriideed ka väljaspool Eestit.

Juubelihooajale kohaselt on Ajujahi tänavune auhinnafond enam kui 300 000 eurot ning programmi toetajad panevad välja ka mitmeid temaatilisi eriauhindu. Ajujahti saab kandideerida kuni 8. maini Ajujahi kodulehel. Põnevat programmi ja meeskondade arengut kajastav 8-osaline telesaade on eetris oktoobrist detsembrini telekanalis ETV.

Ajujahi kiirendiprogramm on sündinud avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus, programmi rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist. Ajujahti aitavad korraldada CIVITTA, ERR ja OPTIMIST.

Läbi aastate on Ajujahile esitatud ligi 5000 äriideed ning programmist on tuule tiibadesse saanud mitmed kohalikud ja rahvusvahelised edulood. Tuntumate vilistlaste hulka kuuluvad Bolt, Bikeep, Click & Grow, GoWorkaBit, FoodDocs, Groveneer, Timbeter jpt.

Loe osalemisest lähemalt ja pane ennast kirja siin: https://ajujaht.ee/osalema/

 

Harri Tallinn
Ajujahi programmijuht
[email protected]

JAGA ARTIKLIT