Ajujaht otsib uut Eesti idulugu!

AJUJAHT OTSIB UUT EESTI IDULUGU

Eesti suurim iduettevõtete kiirendiprogramm Ajujaht alustab 16. hooaega. Ajujahi programmi on tiimidel võimalik kandideerida kuni 26. märtsini Ajujahi lehel. Osalejaid ootab sel aastal enam kui 300 000 euro ulatuses toetusi ja investeeringuid. Iduettevõtete arenguid kajastav telesaade “Ajujaht” on eetris sügisel telekanalis ETV.

Ajujaht keskendub varase staadiumi iduettevõttetele, kes on oma toodet või teenust arendanud ideest kaugemale, prototüübi ning turuvalmiduseni. Ootame kandideerima nii tööstuse, loome, IT, finants kui teisi idu- ja startup ettevõtteid olenemata tegevusharust.

Kandideerijatest valitakse Ajujahi programmi 20 tiimi, kes kõik läbivad täiemahulise kiirendiprogrammi, mille lõpp-eesmärk on aidata alustavad ettevõtted investorvalmiduse ja skaleeritava ärini. Ajujahi programmi üks kõige suuremaid väärtuseid on personaalne mentorlus, mille puhul leitakse igale tiimile nende ärispetsiifikast  ja valdkonnast lähtuvalt sobiv mentor, kes suunab ja nõustab meeskonda terve kiirendiprogrammi vältel. Televooru jõudnud tiimid saavad võimaluse testida oma äriideed ka väljaspool Eestit. Üheksa parimat tiimi pääsevad edasi telesaatesse „Ajujaht“, mis tutvustab idufirmasid ja nende edasist arengut sügisel telekanalis ETV.

Auhinnafond
Ajujahi Auhinnafondi väärtus on üle 300 000 euro ning igasse järgmisesse etappi sisenedes oled juba võitja. Loe auhinnafondist täpsemalt Ajujahi lehel.

16. märtsil korraldab Ajujaht sTARTUp Day raames esmakordselt Eestis jääaugu-pitchimise võistluse, kus 6 startupi panevad oma veenmisoskused proovile jäises kümblustünnis. Üritus toimub sTARTUp Day ametliku peo sTARTUp Night programmi osana 16. märtsi õhtul Tartus, Kammivabrikus.

Pane end proovile ja kasvata oma äri rahvusvahelisele tasemele!

Harri Tallinn
Ajujahi programmijuht
[email protected]

JAGA ARTIKLIT