Kaks tasuta töötuba ärikonsultantidelt | CIVITTA

Civitta ärikonsultandid ja arendajad viivad läbi kaks tasuta töötuba

Civitta ärikonsultandid ja arendajad viivad kahes ettevõttes läbi kaks tasuta töötuba. Edukas toode saab alguse korrektsetest eeldustest. Korrektsed eeldused vajavad aga õigeid küsimusi. Seminari/töötoa sisuks on fookuse valimine ehk edukaks tootearenduseks vajalike eelduste paikapanemine.

Me lähtume sellest, et oluline ei ole niivõrd klient, kuivõrd klientide vajadused või nende “tegemist vajavad tööd”. Seminari käigus me jõuame klientide tegemist vajavate tööde defineerimise ning seal sees õigete fookuste leidmiseni.

Päeva lõpetavad meie arendajad, kes koostavad  lähteülesande, mis aitaks tarkvaraarendajatel teile valmis ehitada kvaliteetse toote.

Seminari ideoloogiliseks aluseks on Google Disain Sprint metoodika ning Harward Business School’i professor Clyton M. Christianseni “tegemist vajava töö” kontseptsioon.

Civitta on Eesti päritolu rahvusvaheline ärikonsultatsiooniettevõte, mis koondab endasse üle 300 ärikonsultandi ja 150 tarkvaraarendaja. Me saame aru kuidas äri toimub, kust tuleb raha ning oskame ehitada digitaalseid tooteid.

Kirjuta mulle ([email protected]), kui soovid, et tuleksime Sinu ettevõttele appi. Pane ka lühidalt kirja, mis suunas ja millises valdkonnas oled toote arendamisest mõtlemas.

Võta ühendust hiljemalt 03.06.19.

JAGA ARTIKLIT