CIVITTA EESTI AS TUTVUSTAB UUT NAISJUHTKONDA

CIVITTA EESTI AS TUTVUSTAB UUT NAISJUHTKONDA

Eestist alguse saanud rahvusvahelise konsultatsiooniettevõtte Civitta Eesti üksus vahetas esmakordselt oma tegevusaja jooksul juhatust. Civitta Eesti AS juhtimise võtavad üle Age Laine, Pille Kaldmaa, Triin Andresson ja Veeli Oeselg.

Seni juhatuses olnud ettevõtte asutajad ja omanikud Ander Ojandu ja Riivo Anton liiguvad ettevõtte nõukogusse, et toetada Civitta Eesti arendamist, kuid pühenduvad suuremalt Civitta rahvusvahelise grupi arendamisesse. “Muudatused Civitta Eesti juhatuses on juba mitu aastat toimunud protsesside loomulik jätk. Ettevõtte asutajate tegelik roll on Civitta Eestis olnud juba aastaid sarnane nõukogu liikme rollile. Meelis on igapäeva juhtimisest eemal ning tegelenud konkreetsete projektide juhtimisega, Riivo on keskendunud oma investeerimisfondi juhtimisele ning meie grupi laiema strateegia nõustamisele ning isiklikult olen viimased kaks aastat olnud tegev kogu Civitta grupi turundus- ning personalijuhtimise funktsiooni üles ehitamisega. Meil on hea meel anda igapäeva juhtimine üle pikaaegsetele kolleegidele ning toetada neid igakülgselt, et firma kiire areng jätkuks,” kommenteerib juhatuse vahetust Ander Ojandu.

Uut juhatust iseloomustab pikaajaline kogemus konsultatsiooni ja äriarenduse valdkonnas. Age Laine on üles ehitanud rahvusvaheliste teaduse, arenduse ja innovatsiooni rahastusprogrammide nõustamise valdkonna. Pille Kaldmaa töötab avaliku sektori nõustamisprojektidega ja on IT analüüside ärisuuna väljaarendaja. Veeli Oeselg on ettevõtete juhtimiskonsultatsioonide valdkonna partner ja juhib Civitta jätkusuutlikkuse nõustamise teenusliini käivitamist. Triin Andresson on Civitta Eesti tegevjuhina tegutsenud viimased 5 aastat ning jätkab samal positsioonil.

Civitta Eesti AS kuulub rahvusvaheliselt tegutsevasse konsultatsiooniettevõtete gruppi, mis tegutseb 17 riigis rohkem kui 300 konsultandiga. Kuigi ettevõtte juured on Baltikumis, on Civitta sammhaaval laienenud orgaanilise kasvu, ühinemiste ja omandamiste teel ning on nüüdseks kasvanud juhtivaks Kesk- ja Ida-Euroopa juhtimiskonsultatsiooni ettevõtteks. Oma tegevuses kombineerib Civitta traditsioonilise konsultatsioonimudeli ja väljakutseid esitava mõtteviisi, hoides samal ajal üldkulud madalad.
Ettevõtte tänased põhiteenusliinid - avaliku- ja erasektori ning innovatsiooni nõustamine, on organisatsiooni edasiste kasvuplaanide aluseks.

Lisainfo:
Getter Pärle
Civitta Eesti AS turundusjuht
Tel: +372 56507229
Email: [email protected]

JAGA ARTIKLIT