NEW NORDIC LEADS BATCH 3 START

CIVITTA EESTI KOOLITUSPROGRAMM NEW NORDIC LEADS

CIVITTA Eesti korraldab juba kolmandat korda idufirmadele koolitusprogrammi New Nordic Leads, et aidata neil saavutada valmisolek investeeringute kaasamiseks. Programmi on kaasatud Eesti ja Soome äriinglid, mentorid ning kogenud rahvusvahelised koolitajad.

Koolitusprogrammis osalevad 32 startuppi Soomest, Eestist, Lätist, Leedust, Poolast ja Ukrainast, kes valiti 120 kandidaadi hulgast. Kaheksa nädala jooksul on nad läbinud intensiivse koolitusprogrammi ja teinud koostööd investoritest mentoritega, et tõsta oma valmisolekut investeeringute kaasamiseks.

New Nordic Leadsi eesmärk on anda parim võimalik teadmine investeeringute kaasamisest ja ka ligipääs potentsiaalsetele investoritele. Seetõttu keskendub programm olulistele teemadele nagu investeerimise protsess ja investeeringute tüübid, ettevõtte väärtus, investeeringu kaasamiseks vajalikud dokumendid, startup meetrika, due diligence ja pitchimine.

Programmi lõpuüritus toimub 30. novembril Helsingis, kus top 10 ettevõtet saab võimaluse oma ideed esitleda rahvusvahelistele investoritele.

New Nordic Leadsi neljas ja viimane programm toimub 2022. aasta alguses ning kandideerimine algab jaanuaris. Ootame programmi motiveeritud ja kasvule orienteeritud idufirmasid.

Rohkem infot: https://newnordicleads.com/

ja

Grete Gutmann
CIVITTA Estonia
Projekti koordinaator
[email protected] 

JAGA ARTIKLIT