Võimenda digitaliseerimisega ettevõtte kestlikku arengut

EAS JA CIVITTA KUTSUVAD TÖÖSTUSHÄKILE - TULE ÜKSI VÕI TIIMIGA!

Võimenda digitaliseerimisega ettevõtte kestlikku arengut!

10-12. märtsil 2022 leiab PÄRNUS aset juba teine tööstuse digitaliseerimise häkaton, mille fookuses on teemana sel korral kestlikkus.

Tööstushäkk on kahe ja poole päevane häkatoni vormis üritus, kus tööstusettevõtete ja IT-ettevõtete esindajad saavad mentorite toel intensiivselt arendada tööstusettevõtte väljakutsetele või uutele ideedele vastavaid digitaalseid lahendusi, mis aitaksid samal ajal kaasa ettevõtte kestlikule arengule. IT-ettevõttel on aga hea võimalus arendada välja just tööstusettevõtetele sobivaid digitaalseid lahendusi ja saada tootearenduseks tarvilikku lisasisendit. Häkatoni tulemusena valmib digitaalse lahenduse esmaversioon ehk MVP konkreetse ettevõtte probleemile või uuele ideele.

Tööstushäkil osalemine on suurepärane võimalus kombineerida mitme ettevõtlussuuna teadmised ja kogemused, et leida erinevatele tööstuses esinevatele probleemidele targad lahendused.

Tööstushäkk aitab:

👨‍💼 Tööstusettevõtte esindajal leida lahendusi äritegevuse väljakutsele või realiseerida oma uusi ideid, luues koostöös IT-ekspertidega selle esimene prototüüp.

👩‍💻 IT-ettevõtte esindajal koostöös tööstusettevõtetega luua uusi ja põnevaid lahendusi ning alustada pikemajalist koostööd potentsiaalselt uute äripartneritega. 

📌 Tööstuse digitaliseerimise huvilistele ja ekspertidele võimaluse leida uusi koostööpartnereid või põnevaid lahendusi, millest luua uusi spin-off’e või start-up’e, et aidata sektorit laiemalt.

👩‍🎓 Tudengitele võimaluse tutvuda tööstusvaldkonna IT-poolega, rakendades enda analüüsi- ja programmeerimisoskuseid.

🌿 Keskkonnahuvilistele võimaluse aidata kaasa mõelda tööstusettevõtete kestlikuse teemadel ning leida ühiseid kokkupuutepunkte.

Tööstushäkil osalemine on tasuta!

Kontakt: Teele Dintšenko, [email protected] 

Lisainfo, registreerimine ja ideede esitamine: https://www.eas.ee/toostushakk/
Facebooki üritus: https://fb.me/e/1PrWQvjzt

JAGA ARTIKLIT