IN-4-AHA hõbemajanduse elavdamine

IN-4-AHA: HÕBEMAJANDUSE ELAVDAMINE

Aktiivne ja terve vananemine on midagi, mida kõik väärivad. Innovatsiooni võimestamine selles sektoris aitab luua digilahendusi, mis toetavad seda olulist vajadust ja mis avaldab reaalset mõju eakate inimeste elule. Selleks, et võtta kasutusele innovaatilisi lahendusi, mis toetaks aktiivset elustiili vanemate eagruppide hulgas, on vaja koostööd tööstussektori, haridusvaldkonna, avaliku sektori ja kodanike vahel. Euroopa Komisjoni poolt rahastatud “Innovation Networks for Scaling Active and Healthy Ageing” (IN-4-AHA) projekti abil tuuaksegi kokku innovaatiliste lahenduste pakkujad, tellijad ja kasutajad, et hõbemajandust elavdada.

IN-4-AHA projekt toetab innovaatiliste digilahenduste laiemat kasutuselevõttu kesk- ja vanemaealiste inimeste tervislikuma ja aktiivsema elustiili jaoks. Projekti tulemusel valmivad praktilised juhendid, mis toetavad innovatsiooni, aitavad uusi lahendusi rakendada, nende mõju hinnata ning investeeringuid kaasata.

Pea kahe miljoni eurose eelarvega IN-4-AHA projekti raames teevad koostööd üheksa partnerit kuuest Euroopa Liidu riigist. Projekt on rahastatud Euroopa Liidu Horizon 2020 teadus- ja innovatsiooniprogrammi grandiga nr 101017603.

Kutsume kõiki huvilisi tutvuma webinaride sarjaga ning kaasa mõtlema IN-4-AHA järgmistel üritustel.

Lisainfo:
Janely Pae
Projekti koordinaator
[email protected]

JAGA ARTIKLIT