CIVITTA | Karjäärilugu

Martti Rell: Väljakutsed ja nauding käsikäes

Kell on 4 hommikul ning päike ei ole veel tõusnud. Väljas on jäiselt külm. Ärkan väikeses telgis 4000 meetri kõrgusel, et seada end valmis tipuvallutuseks varajastel hommikutundidel. Ma ei mõtle, et miks ma seda teen. Närveerin natukene, kuid olen see-eest ootusärev eesootava väljakutse ja seikluse ees.

Olgugi, et eelnev jutt kirjeldab ühte matkapäeva kõrgmäestikus – ühte minu lemmikhobi – siis minu hinnangul on CIVITTAs töötamine sellele kogemusele väga sarnane. CIVITTA on ettevõte, kus väljakutsed ja nauding käivad käsikäes. CIVITTA missioon olla väljakutsuja ehk challenger, ei peegeldu mitte ainult ettevõttes töötavate inimeste hoiakutes ja mentaliteedis, vaid kirjeldab ideaalselt ka meie kliente, kes on töökad, innovaatilised, õpihimulised, mõtlevad kastist välja ning omavad eesmärki kasvada ja areneda.

Suurepärane keskkond isiklikuks arenguks

Ma tõsimeeli usun, et meie klientide mentaliteet on äärmiselt oluline faktor, mis võimaldab inimestel CIVITTAs igapäevaselt piire nihutada. Motiveeritud ning kasvule orienteeritud partnered annavad meile selle vajaliku lisaenergia, et neile suuremat väärtust luua. Teisalt on CIVITTAs loodud suurepärane keskkond isiklikuks arenguks, sest töötame igapäevaselt koos meeskonnaga, mis koosneb tarkadest ja ambitsioonikatest inimestest, kes kõik soovivad areneda ning ennast proovile panna.

Olgugi, et ma olen CIVITTAs töötanud alla 2 aasta, on individuaalne areng selle aja jooksul olnud hämmastav tänu mitmekülgsete kogemuste ning proovilepanevate projektide. Võrreldes traditsiooniliste, vanakooli ärikonsultatsiooni ettevõtetega, on noorel inimesel CIVITTAs esimesest päevast alates võimalik olla vastutavas rollis. See aitab oluliselt kiirendada isiklikku arengut ja võimaldab saada kogenud konsultatsioonieksperdiks. Selle võrdlemisi lühikese aja jooksul olen tegelenud projektidega eri valdkondades, alustades küberturvalisusest ja telekommunikatsioonist ning lõpetades saunatootmisega. Olen saanud töötada nii turu-uuringute ja ettevõtete strateegiatega kui ka koostanud finantsmudeleid.

CIVITTA rahvusvaheline haare laiendab silmaringi

Lisaks erialaste oskuste arendamisele on CIVITTA üheks väga oluliseks väärtuseks ettevõtte rahvusvaheline haare, mis annab võimaluse reisida ning osaleda rahvusvahelistest eskpertidest koosneva meeskonnaga projektides. See võimaldab saada väärtuslikke teadmisi teistest kultuuridest ning tulevikus paremini mõista teiste inimeste mõtteid ning argumente. Teadmised organisatsioonikultuurist, rahvuslikest traditsioonidest ja tähtpäevadest teistes kultuurides saavad eriti oluliseks sellistes strateegiaprojektides, mis hõlmavad laienemist teistsuguse kultuuriga välisturgudele.

Mina isiklikult sain kõiki neid olulisi aspekte kogeda oma esimeses projektis – kahe saunatootja ühinemistehing, mille tagajärjel loodi maailma suurim saunatootmisettevõte. CIVITTA meeskond koosnes viiest eri rahvusest konsultandist, klient omas tootmisega seotud tegevusi neljas eri riigis ning müügikogemust peaaegu et kõikides põhjapoolkera riikides. Seega oli projektis lisaks ühinemisjärgse ettevõtte strateegia väljatöötamisele ja rakendamisele oluline ka positiivse ja konstruktiivse atmosfääri hoidmine erinevatest ettevõtetest ja riikidest pärit inimeste vahel.

Alusta karjääri CIVITTAs

Ma siiralt usun, et CIVITTA on ideaalne koht kus alustada karjääri ärikonsultatsioonivaldkonnas, sest ettevõte pakub alates esimesest päevast suurepäraseid võimalusi arenguks läbi põnevate ning väljakutsuvate projektide. Julgen enda kogemuse põhjal kinnitada – CIVITTA on nagu teine pere, kes toetab oma inimeste igapäevast arengut.

JAGA ARTIKLIT