Iduettevõtetel avaneb viimast korda võimalus osaleda põhjalikus investeerimisvalmiduse ja mentorlusprogrammis ning saavutada valmisolek investeeringute kaasamiseks koos CIVITTA, EstBANi and FiBANiga. New Nordic Leads viimasesse koolitusprogrammi kandideerimine avaneb 19. jaanuaril!
Ligi 100 iduettevõtet kuuest riigist on New Nordic Leads programmi läbinud ning tõstnud oma võimekust investeeringuid kaasata. Parimad tiimid on saanud võimaluse esitleda oma äriideed rahvusvahelistele investoritele ning kaasanud raha äriinglite sündikaadi abil.
2022. aasta programm on veelgi täiustatud ning sisaldab:
Kutsume kõiki suure kasvupotentsiaaliga iduettevõtteid programmis osalema ning avama uksi uutele investeeringute kaasamise võimalustele. Programmi kandideerimiseks täida avaldus siin.
Küsimustele vastab hea meelega programmi koordinaator Grete Gutmann CIVITTA startup tiimist ([email protected]).