URBAN TECH - NUTIKA LINNA INNOVAATILISED LAHENDUSED

URBAN TECH - NUTIKA LINNA INNOVAATILISED LAHENDUSED

CIVITTA asus 2021. aasta oktoobris juhtima üleeuroopalist projekti URBAN TECH, mille eesmärgiks on otsida tervise- ja rohetehnoloogiate ning nutika linna teemalisi lahendusi nii era- kui avaliku sektori organisatsioonide väljakutsetele.

Nüüd on start-upidel ja SME-del avanenud suurepärane võimalus taotleda projekti raames kuni 54 350 euro suurust rahastamist. Pilootprojektide otsene rahaline toetus on ligi 2 miljonit eurot, üleeuroopaline taotluste vastuvõtt kestab 22. juunist kuni 14. septembrini 2022.


MIKS ON URBAN TECH VAJALIK?

Kui 2050. aastaks elab 68% elanikkonnast linnapiirkondades, peavad ka linnasüsteemid selle kasvuga kohanema, et luua jätkusuutlik keskkond. Selleks on vaja uuenduslikke lahendusi targa linna, rohe- ja tervisetehnoloogia valdkondades. Sellega seoses soovib URBAN TECH kiirendada Euroopa väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete (VKE) konkurentsiedu, tuues turule uusi või oluliselt täiustatud ja kõrgema väärtusega tooteid. Üle Euroopa koguti ettevõtetelt, ettevõtjatelt, kohalikelt omavalitsustelt, teadlastelt, poliitikakujundajatelt, teenuste arendajatelt ja IT-arendajatelt üle 300 väljakutse, millele praegu lahendusi otsitakse.


KUIDAS URBAN TECHI VÄLJAKUTSES OSALEDA?

Tutvu URBAN TECHi väljakutsete nimekirjaga ja vali üks või mitu väljakutset ning esita oma idee. Võitjameeskonnad kuulutatakse välja oktoobri lõpus ning seejärel on neil võimalus väljakutsete omanikega arutada ja ideid edasi arendada. Parimad meeskonnad on kaasatud mentor- ja kiirendiprogrammi ning neil on võimalus saada rahastust idee ja lahenduse edasiarendamiseks.

Lahendusi oodatakse kuni 14. septembrini 2022. Rohkem infot avatud konkursi ja osalemise juhiste kohta on SIIN!

Täiendava info saamiseks võtke ühendust: 

Reesi Lepa

Projekti koordinaator, Civitta start-up tiimi juht
[email protected]

JAGA ARTIKLIT