KARJÄÄR

CIVITTAs töötamine

SEIKLUS

Väärtustame ebatavalisi inimesi, kes ei taha langeda igapäevarutiini. Oleme avatud uutele kogemustele ja valmis senist olukorda muutma. Meie juures ei ole kunagi igav!

INTELLEKTUAALNE VÄLJAKUTSE

Eelistame töö käigus õppimist, mida võimaldab erinevates asukohtades mitmetahuliste ja intellektuaalselt nõudlike ning eri sektoreid ja funktsioone hõlmavate projektide teostamine.

HIERARHIATA STRUKTUUR

Hindame vastutustundlikkust ja peame oluliseks iga töötaja pühendumust esimesest tööpäevast. Igaühelt oodatakse panust ettevõtte üldisesse edusse.

PAINDLIKKUS

Püüdleme töötajate tööelu ja vaba aja tasakaalu poole, luues võimalusi õppimise, ettevõtluse, hobide, spordi ja pereelu ühendamiseks.

LÕBUS

Oleme CIVITTAs loonud nauditava töökeskkonna, korraldame ühisüritusi, tegevusi väljaspool töökohta ja välisreise kogu ettevõtte töötajatele.

Kes võiks meie meeskonnaga ühineda?

Oleme edu saavutanud tänu oma andekale ja kirglikule professionaalide meeskonnale, kes muudavad  CIVITTA suurepäraseks töökohaks.

Meie tööpõhimõtted:

  • rahvusvahelised meeskonnad ja projektid
  • hierarhiata töökeskkond
  • mõjusad ja olulised projektid
  • töötajate arengu ja mentorluse tähtsustamine
  • konkurentsivõimeline tasu ja koolitusvõimalused

Üliõpilased ja ülikooli lõpetanud

Otsime oma kohalikel turgudel alati noori talente, kellel on soov professionaalselt areneda, osaledes selleks olulistes projektides oma koduriigis ja mujal. Kui oled üliõpilane või hiljuti ülikooli lõpetanud, pakume sulle mitmesuguseid praktikavõimalusi ja nooremkonsultandi töökohti, mis sobivad sinu vajadustega kõige paremini.

Saada avaldus

Kogenud professionaalid

Usume kindlalt, et igaühest võib saada juhtimiskonsultant, kes rakendab organisatsioonides muutuste ellu kutsumiseks ja ühiskonna mõjutamiseks asjakohaseid teadmisi. Kui oled kogenud konsultant või valdkonna asjatundja, kes tahab muuta ja uuendada, on meil võimekus ja kõik võimalused, et aidata sul kasvada ja areneda.

Saada avaldus

Meie inimeste lood

2023-03-15
Lõpphindamine: Interreg Läänemere...
2023-01-12
DIANA MATEJUK: PRAKTIKANDIST...
2022-12-07
LASTEKAITSETÖÖ KAASAJASTAMINE

Konsultandi karjäär CIVITTAs

Usume tõesti, et meie edu võtmeks on andekas ja kirglik professionaalide meeskond, kes muudavad CIVITTA suurepäraseks töökohaks. Julgustame oma töötajaid otsima seiklusi kõiges, mida nad teevad, ning aitame neil tööalaseid ja isiklikke eesmärke saavutada.

ASSOTSIEERUNUD PARTNER

Assotsieerunud partner juhib mitut meeskonda ning omab rolli kaastöötajate mentordamises ja ettevõtte arendamises.

VANEMANALÜÜTIK / VANEMKONSULTANT

Vanemanalüütik / vanemkonsultant töötab koos kliendi meeskonna liikmetega, omades projekti teostamisel konkreetseid ülesandeid, nagu tegevuse analüüsimine, turu-uuringu korraldamine, finantsmudeli loomine jm.

NOOREMANALÜÜTIK / NOOREMKONSULTANT

Nooremanalüütik / nooremkonsultant toetab meeskonda teostades turu-uuringuid, tehes analüüse, kogudes andmeid, otsides ideid ja täites muid igavpäevaülesandeid.

PARTNER

Partner on intellektuaalne juht, kellel on süvateadmised mõnes konkreetses sektoris ja/või teenuste valdkonnas ning oma kliendiportfell.

PROJEKTIJUHT / MEESKONNAJUHT

Projektijuhil / meeskonnajuhil on täisvastutus projekti teostamise eest ning ta peab tagama projekti kvaliteetse täitmise eelarve piires ettenähtud tähtajaks.

ANALÜÜTIK / KONSULTANT

Analüütik / konsultant täidab ulatuslikumaid ja keerulisemaid ülesandeid, muuhulgas teeb andmeanalüüsi ja esitab andmeid visuaalselt, sõnastab ja kontrollib hüpoteese jm.

UUTE KARJÄÄRIVÕIMALUSTE OTSINGUL?

Esita avaldus kohe ja alusta oma karjääri  CIVITTAs, kus sul on võimalik saada rahvusvaheline kogemus ja oma tööga mõju avaldada. Täida avalduse vorm. Meie meeskond vaatab selle läbi ja võtab sinuga ühendust. Kui sul peaks tekkima küsimusi oma avalduse kohta, saada e-kiri aadressil [email protected].

TÄIDA AVALDUSE VORM

*Kohustuslikud väljad

Senine kogemus*
Eelistatud asukoht*
Dokument ei tohi olla suurem kui 2 MB

Avalduse saatmine
õnnestus