ETTEVÕTE
CIVITTA - Story of our company

CIVITTA LUGU

CIVITTA esitab väljakutse tavapärasele juhtimiskonsultatsioonile, pakkudes kvaliteetset ja tulemuslikku nõustamist mõistliku hinna eest. Konsulteerime eraettevõtteid, valitsusasutusi ja vabaühendusi ning aitame neil muuta oma tegevusvaldkonda, suurendades uuendusmeelsust, tõhusust ja liikuvust.

KOMBINEERIME TRADITSIOONILISE KONSULTATSIOONIMUDELI

ANDMETEL PÕHINEV JUHTIMISKONSULTATSIOON

Kasutame tavapäraseid konsultatsioonimeetodeid ja -lähenemist, keskendudes seejuures põhjalikule analüüsile ja andmetele toetuvale probleemide lahendamisele. Oma konsultatsioonikogemuse oleme saanud enam kui 10 000 teostatud projekti käigus ning meie laialdane võrgustik võimaldab ära kasutada tegevusvaldkondade parimaid praktikaid.

KOGENUD MEESKOND

Meie juhtkonna liikmete hulgas on maailma suurimate juhtimiskonsultatsiooniettevõtete (Big 3 ja Big 4), juhtivate turu-uuringu agentuuride ja avaliku sektori institutsioonide endisi töötajaid ja ettevõtjaid. Ettevõtte partnerite kõrvale värbame talente, kes soovivad areneda ja anda panuse oma asukohariigi arengusse. Meie meeskonda kuuluvad Harvardi, Stanfordi, Whartoni, London Business Schooli, Bocconi, INSEAD, HEC ja koduturgude juhtivate ülikoolide lõpetanud. Iga meeskonna liige on erineva sektori, metoodika või poliitika valdkonna asjatundja.

PRAKTILINE JA TULEMUSELE SUUNATUD

Tahame, et meie töö annaks klientidele tegelikke tulemusi. Me ei soovi kirjutada teoreetilisi dokumente või koostada aruandeid, mis jäetakse riiulile tolmu koguma. Meie põhitähelepanu on selliste klientide teenindamisel, kes mõistavad välisest abist saadavat kasu ning kes on valmis rakendama lahendusi ja oma organisatsioonis muutusi ellu kutsuma . Omalt poolt aitame kliente, pakkudes  lahendusi, arvestades seejuures kliendi eripärasid ning kliendi meeskonna võimekust projekte ellu viia.

JA

VÄLJAKUTSEID ESITAVA MÕTTEVIISI

JULGE JA UUENDUSLIK

Meie sõltumatus annab meile võimaluse kliendile oma arvamust avaldada. Meil ei karda senisele olukorrale väljakutse esitada - julgustame kliente positiivse muutuse nimel loovalt mõtlema ja küsimuse alla seadma oma sektori või institutsioonide põhimõtted. Selleks on vaja küsida tülikaid küsimusi, teha ebamugavaid järeldusi ning pakkuda  julgeid ideid ja uuenduslikke lahendusi.

PAINDLIK JA TÕHUS MUDEL

Keskendume sellele, mida meie kliendid tegelikult vajavad  ehk suurepärastele meeskondadele, kes suudavad projektid ellu viia. Meie eelis tuleneb ärimudelist, mida iseloomustavad madalad üldkulud tänu vähesele bürokraatiale, piiratud kulutused turundusele ja uhketele müügimaterjalidele, konsultantide tõhus rakendamine klientide projektides, konsultantide koostöövahendi (TimeBase) kasutamine, kliendi vajadustele kohandatud paindlikud ja tõhusad meeskonnad, lisandväärtust mitte andavate elementide väljajätmine projektidest ja põhjendatud juhtudel edukustasude rakendamine.

CIVITTA - The Challengeʳ Advisory

CIVITTA, mille peakontor asub Eestis, alustas tegevust Balti riikide nõustamisfirmade koostööna ja on nüüdseks kasvanud juhtivaks Kesk- ja Ida-Euroopa juhtimiskonsultatsiooni ettevõtteks.

Meie enam kui 10 000 projekti teostanud konsultandid aitavad ettevõtteid, kes tegutsevad 40 Euroopa riigis, Aasias ja Ameerikas.

CIVITTA esitab tavapärasele juhtimiskonsultatsioonile väljakutse, pakkudes kvaliteetseid andmetele ja põhjalikule analüüsile tuginevaid konsultatsiooniteenuseid mõistliku hinna eest kõigile klientidele. Konsulteerime avaliku ja erasektori kliente ning aitame neil muuta oma tegevusvaldkonda uuendusmeelsemaks ja tõhusamaks.

0

riiki

0

konsultanti

0

kontorit

0

tarkvaraarendajat

Kus me asume?

Alates asutamisest kaheksa aastat tagasi on CIVITTA arenenud juhtivaks Baltimaade ja Ida-Euroopa juhtimiskonsultatsiooni ettevõtteks, kus töötab rohkem kui 380 konsultanti 27 kontoris, mis asuvad 18 riigis.

Meie rahvusvaheline peakontor asub Eestis Tartus. Teised CIVITTA kontorid asuvad lisaks Eestile veel, Lätis, Leedus, Soomes, Poolas, Ukrainas, Rumeenias, MoldovasValgevenes, SerbiasSlovakkias, BulgaariasPõhja-MakedooniasKosovo, ArmeeniasTaani, Rootsis ja ning müügiüksus Ühendkuningriigis, Bosnias ja Hertsegoviinas, Montenegros ja Türgi.

Teostame lisaks oma koduturgudele turu-uuringu ja nõustamisprojekte ka teistes riikides. Paindlikkus ja rahvusvaheline haare on aidanud meil ellu viia tuhandeid projekte, mis on taganud eduka koostöö klientidega rohkem kui 40 riigis Euroopas, Aasias ja Aafrikas.