INNOVATSIOON

Kiiresti muutuvas maailmas jäävad need, kes ei suuda uueneda, teistest maha. Jälgime, millega tegelevad ettevõtjad ja uuenduslikud ettevõtted üle maailma, et saaksime tuua idufirmadesse parima praktika ja kujundada ökosüsteeme. CIVITTA pakub innovatsiooniteenuseid idufirmadele, aidates neil kasvada ja laieneda; ülikoolidele, ühendades teadustöö ettevõtlusega ja aidates teadus- ja arendustöö tulemusi turule tuua; suurettevõtetele, tuues innovatsiooni suurtesse organisatsioonidesse, ja valitsustele, aidates neil nii riigis kui ka üle maailma uuenduslikke kogukondi ellu kutsuda ja ökosüsteeme kujundada.

Meie innovatsiooniteenused hõlmavad järgmist:

SUURETTEVÕTTE INNOVATSIOON
IDUFIRMADE NÕUSTAMINE NING TEADUS- JA ARENDUSTÖÖ TULEMUSTE TURULE VIIMINE
STARTUP ÖKOSÜSTEEMI ARENDAMINE
INNOVATSIOONIPOLIITIKA UURINGUD

Meie innovatsiooniteenused hõlmavad järgmist:

Kuidas me seda teeme

Valdkonna tüüpiline konsultatsiooniprojekt algab ettevõtte innovatsioonivõimekuse hindamisest ning süvavestlusest ja teabevahetusest innovatsioonieksperdiga, mille käigus ekspert hindab idufirma või organisatsiooni seisundit ja selgitab välja selle vajadused. Seejärel kujundab innovatsiooniekspertide tiim lahenduse ja selgitab välja uuenduse strateegilised prioriteedid, mis rahuldaks kliendi vajadusi.

Projekti viimases etapis rakendatakse koos kliendi meeskonnaga tegevuskava, jälgitakse selle edenemist, kontrollitakse vahetulemusi ja aidatakse kliendil otsuseid vastu võtta.

HAARA INNOVATSIOONI VÕIMALUSTEST JA RAKENDA LISANDVÄÄRTUST PAKKUVAID LAHENDUSI

Esita hinnapäring

Juhtumiuuringud

2023-07-03
LÄHENEMISKEELU TAOTLEMISE JA...
2023-05-24
KUNSTLIHA JA MUUD LIHA ALTERNATIIVID

Hetkeseis ja väljavaated

2023-03-31
UURING: LOOMETÖÖ EEST MAKSTAKSE...