Pressiteade: Konsultatsioonifirma Civitta uus peatükk – sõsarettevõtted ühinevad

Rahvusvaheline konsultatsiooniettevõte Civitta, mille juured on Eestis ning mis opereerib ka Tartus ja Tallinnas, viib läbi strateegilise uuenduse, ühendades oma sõsarettevõtted ühtse tugeva brändi alla. Selle käigus lisanduvad Civitta nime alla tuntud digitaalne arendusfirma Mediapark ja Eesti digitaalstuudio Singleton.

Civitta kaasasutaja Ander Ojandu sõnul tähistab see samm uue ajastu algust nii ettevõttele endale kui ka klientidele, kellele seesugune innovaatiline lähenemine ärikonsultatsioonile avab senisest laiemad võimalused.

Kohanemine enneolematute väljakutsetega

Ander Ojandu sõnab, et ärikonsultatsiooni sektor tundub tavaliselt kauge ja ei suuda lahendada kõiki klientide keerulisi probleeme ja väljakutseid. “Civitta eesmärk on ettevõtet uuendades pakkuda uutmoodi lähenemist ühendades erinevaid kompetentse, mis aitaks organisatsioone täna ja tulevikus.”

„Elame varasemast oluliselt ebastabiilsemas olukorras, kus organisatsioonid vajavad just enda spetsiifikast lähtuvaid lahendusi. Uus Civitta esitab väljakutse iganenud tavadele ja traditsioonilisele ärikonsultatsioonile. Meie uus rahvusvaheline koostöövorm Collaboratory kaotab piirid erinevate teenuste vahel. Nii saavad era- ja avaliku sektori kliendid maksimaalset kasu sujuvalt ühendatud nõustamis- ja digiteenustest. Olen veendunud, et see uus lähenemisviis on võti tulevikukindla äri loomisel,“ kommenteerib lisaks Civitta kaasasutaja ja grupi tegevjuht Adam Saulius Vaina.

Vaina sõnul võib keeruliste aegade keerises peituda hoopis kasvuvõimalus. Möödunud aastal laienes ettevõte kolmele uuele turule – Usbekistani, Ungarisse ja Portugali, mis on ebatavaline kasv majanduslanguse aastal.

“Kaasasutajana on mul rõõm näha, et oleme aja jooksul kasvanud ja muutunud, kuid suutnud seejuures jääda truuks oma algsele missioonile: pakkuda võimalusi kohalikele talentidele kõigis riikides, kus me tegutseme. Me loome võimalusi töötamiseks juhtivate rahvusvaheliste  ettevõtetega, säilitades samal ajal sidemed kohalike kogukondadega. See lähenemine on tulnud kasuks nii meie töötajatele kui viinud ka näiteks majanduspoliitikale keskendunud mittetulundusühingu Center for Economic Recovery in Ukraine asutamiseni. Organisatsioon esitab ka regulaarselt raporteid Ukraina sõja ühiskondliku, majandusliku ja piirkondliku mõju kohta, samuti Venemaale kehtestatud sanktsioonide tagajärgede kohta,” lisas Ojandu.

Civitta kaasasutajatest Ander Ojandu ja Riivo Anton on mõlemad autasustatud Vabariigi Presidendi poolt Valgetähe III klassi teenetemärgiga Ukraina abistamise eest.

Uus nägu, uus tegu

Civitta uus identiteet ei ole pelgalt visuaalne muutus, vaid esindab ettevõtte intelligentset, loovat ja teravmeelset lähenemist. Tunnuslause “Question the answer” eesmärk on näidata Civitta meeskonda kui üksust, kes esitab väljakutse keskpärastele lahendustele ning pakub klientidele loovaid, innovaatilisi ja tänases maailmas toimivaid lahendusi.

Piiride kaotamine erinevate teenusvaldkondade vahel võimaldab Civittal pakkuda klientidele ühtset meeskonda, kellel on põhjalikud teadmised ja kogemused erinevatest valdkondadest. 

Civitta Eesti kontoris töötab 88 töötajat, keda juhivad 22 kogenud partnerit. Üheskoos meeskonnaliikmetega üle maailma mängivad nad olulist rolli globaalsete strateegiate kohandamisel kohalike teadmiste ja kogemustega.

Civittast

2013. aastal asutatud Balti juurtega Civitta on rahvusvaheline konsultatsioonifirma, mis tegutseb täna rohkem kui 20 riigis. Meeskonda kuulub üle 750 spetsialisti, kes töötavad enam kui 30 kontoris üle maailma.

Orgaanilise kasvu, ühinemiste ja omandamiste kaudu tegutseb Civitta täna Kesk- ja Ida-Euroopas, laienedes Põhjamaadesse ja Kesk-Aasiasse.