Question
the answer

Esitame väljakutse tavapärastele lahendustele.
Meie konsultatsiooni – ja digiteenused

 

Question

Esitame väljakutse tavapärastele lahendustele.
Meie konsultatsiooni – ja digiteenused

 

the answer

Esitades õigeid küsimusi, jõuame päriselt toimivate lahendusteni.

The collaboratory —

Civittas kaotame piirid erinevate teenuste vahel. Pakume lahendusi, mis ühendavad digiteenused, ärinõustamise, innovatsiooni ja rahastusvõimalused.

Civitta Eesti kontor on üks 20 kohalikust esindusest Kesk- ja Ida-Euroopas ning Põhjamaades. Teenindame kliente nii era- kui avalikus sektoris.

Kohalikud rahastusvõimalused

Oled vaid hiirekliki kaugusel sobivatest rahastusvõimalustest, mis vastavad just sinu vajadustele. Aitame ambitsioonikad plaanid ellu viia! Olgu nendeks tipptehnoloogiate loomine, digitaliseerimine või uuringutele rahastuse leidmine. Võta meiega ühendust ja leiame parima viisi sinu abistamiseks.

Loe rohkem

Rahvusvahelised rahastusvõimalused

Aitame toetuste taotlemisel erinevatest rahvusvahelistest programmidest, mis on kohandatud ettevõtete, organisatsioonide ja vabaühenduste spetsiifilistele vajadustele. Meie programmide loetelust leiavad oma ideede elluviimiseks sobiva lahenduse nii suured rahvusvahelised konsortsiumid kui loovisikud. Astu esimene samm ideede elluviimise suunas!

Loe rohkem

Kohalikud kontaktid

Civitta Eesti AS

VAT: EE100943452

E-post: [email protected]

Tallinn

Lõõtsa st. 8

Tartu

Riia st. 24a

Triin Andresson

Managing Partner of Estonian Office, Tallinn, Estonia

Jana Tšerkašina

Country Manager, Tallinn, Estonia

Liitu meie edulooga. Kui sa ei leia sobivat töökuulutust, kuid soovid töötada Civittas, saada oma CV meilile [email protected]

Vaata kõiki ametikohti